Czy dostanę kredyt mając komornika?

Czy dostanę kredyt mając komornika?

Nieraz słyszymy o sytuacji, w której ktoś nam znany popadł w problemy finansowe i został dłużnikiem. Słysząc słowo dłużnik przychodzą nam na myśl najgorsze scenariusze- egzekucje komornicze, windykacja, brak środków do życia. Prawda jest taka, że każdy z nas może popaść w długi, ale to nie koniec świata! Nie ma sytuacji bez wyjścia, nawet kiedy komornik stoi u progu naszych drzwi. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na nurtujące wiele osób pytanie. Czy dostanę kredyt mając komornika?

Jak wiadomo wszystko ma swój początek, tak samo jak i długi. Najczęściej zadłużenia wynikają z nieoczekiwanych sytuacji losowych, na które nie mamy żadnego wpływu, bądź też braku oszczędności, które ściśle wiążą się z sytuacjami losowymi. Trudno wyjść z pętli zadłużenia, a kiedy wierzyciele nie widzą możliwości spłat pojawia się komornik. Kiedy komornik zacznie postępowanie egzekucyjne w zasadzie nie możemy już nic zrobić. Nasz majątek zostanie zajęty aby pokryć sumę zadłużenia jaka na nas ciąży. Dlatego warto nie dopuścić do tak tragicznej sytuacji i pomyśleć wcześniej o innym mniej dotkliwym rozwiązaniu.

Jedną z możliwości jest otrzymanie środków finansowych pozwalających na spłatę długów i poprawę sytuacji finansowej,a także pozbycie się komornika. Niestety osoby zadłużone posiadające złą historię kredytową, wpisy w rejestrach dłużników, oraz komornika mogą mieć problem z otrzymaniem pomocy finansowej. Banki niechętnie przyznają kredyty osobom już zadłużonym, natomiast warto porozmawiać z pracownikiem banku, ponieważ każdy bank podchodzi indywidualnie do każdego zadłużenia. A co z firmami udzielającymi pożyczki? Niestety nie jest łatwo, ponieważ dużo będzie zależało od wysokości zadłużenia. Wiele firm pożyczkowych  starannie weryfikuje BIK, jak i inne bazy informacji gospodarczej. Trzeba uważać również na oszustów,którzy ogłaszają się na rynku i szukają osób w bardzo trudnej sytuacji finansowej, aby jeszcze bardziej je wykorzystać. Pożyczki są rozwiązaniem, które można rozważyć kiedy:

 • mamy już inne zobowiązania finansowe
 • figurujemy w bazach dłużników
 • posiadamy negatywna historię kredytową
 • mamy niską zdolność kredytową
 • przeciwko nam toczy się postępowanie windykacyjne lub komornicze

Druga możliwościa, najbardziej korzystną jest posiadanie nieruchomości, z  którą możemy w prostszy sposób otrzymać pożyczkę i pozbyć się komornika. Sposób ten jest bezpieczniejszy, ze względu na spokojniejszą spłatę i duży procent przyznawalności. W tym wypadku najczęściej wpisy w BIK i innych bazach nie mają większego znaczenia. Warunkiem koniecznym w tym wypadku będzie stały dochód, który umożliwi  regularną spłatę zobowiązań. 

Z każdej sytuacji jest wyjście, ale pamiętajmy by  myśleć realnie decydując się na pożyczkę. Zanim podejmiemy decyzje zastanówmy się:

 • Czy będzie nas stać na spłatę pożyczki?
 • Czy dobrze przeanazliowaliśmy nasza stuację finansową?
 • Czy naprawde pilnie potrzebujemy pożyczki na spłatę komornika?
 • Czy nasza sytuacja finansowa w ciągu najbliższego czasu się ustabilizuje?

Nasza firma oferuje pomoc w przyznawaniu pożyczek dla osób zadłużonych nawet  z komornikiem pod zastaw nieruchomości. Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie:

 •  oddłużania mieszkań
 • skupowania nieruchomości za gotówkę
 • czyszczenia obciążonej księgi wieczystej

Podejmujemy decyzję w 24 godziny, od lat zajmujemy się pomocą finansową pod zastaw nieruchomości. Zadzwoń bądź napisz i dowiedz się jak Ci pomożemy!

Tel. 576 741 674

Email: [email protected]