Nasza firma zajmuję się inwestowaniem na rynku nieruchomości w województwie Śląskim. Inwestujemy głównie w lokale mieszkalne. Posiadamy lokale wyremontowane pod klucz, przygotowujemy gotowe mieszkania inwestycyjne pod wynajem lub sprzedajemy mieszkania do własnej aranżacji w topowych lokalizacjach. 

Działamy na szeroką skalę, miesięcznie inwestujemy w co najmniej trzy lokale mieszkalne na terenie całego Śląska. Ciągle poszerzamy Nasze spektrum działania, aby sprostać wymaganiom Naszych klientów. Dzięki doświadczeniu i wiedzy wiemy, w które nieruchomości najlepiej inwestować aby otrzymywać wysoki roczny zwrot z inwestycji, ale także jak rozwiązać trudną sytuację prawną i finansową lokalu mieszkalnego. 

Pomagamy w odkupie problematycznych nieruchomości. Kupujemy mieszkania do generalnego remontu, zadłużone, z trudną sytuacją prawną. Jesteśmy w stanie przeprowadzić transakcję nawet do 24h za gotówkę. W pełni analizujemy sytuację prawną i finansową, aby na dogodnych warunków podjąć się oddłużania nieruchomości. Nasi klienci dzięki naszym działaniom uniknęli licytacji komorniczych oraz ustabilizowali swoją płynność finansową.