Oferujemy w pełni przygotowane i wyposażone mieszkania inwestycyjne gotowe do wynajmu w najlepszych lokalizacjach na Górnym Śląsku.  Mieszkanie możemy sprzedać tylko z wyposażeniem, jak również już wynajęte lokatorom. Pomagamy wybrać Naszym inwestorom najlepszy podział mieszkania – na mikrokawalerki lub pokoje, tak aby uzyskać jak najwyższy ROI.  Przeprowadzamy cały proces zakupu, remontu, oraz aranżacji wnętrz. Posiadamy szczegółowe umowy najmu, dlatego możemy również przeprowadzić cały proces wynajęcia mieszkania. Istnieje możliwość zarządzania najmem, wtedy inwestor czerpie tylko dochód pasywny ze swojej nieruchomości. Pomagamy także w uzyskaniu najlepszego finansowania, aby mieszkanie samo spłacało kredyt, a pozostały dochód budował wolność finansową właściciela. Gwarantujemy ok. 10% ROI. Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi przez Nas mieszkaniami inwestycyjnymi w Katowicach i Sosnowcu.

Dla inwestora

Gotowe mieszkania inwestycyjne

Oferujemy w pełni przygotowane i wyposażone mieszkania inwestycyjne gotowe do wynajmu. Mieszkanie możemy sprzedać tylko z wyposażeniem, jak również już wynajęte lokatorom. Posiadamy szczegółowe umowy najmu, możemy przeprowadzić cały proces wynajęcia mieszkania. Istnieje możliwość zarządzania najmem, wtedy inwestor czerpie tylko dochód pasywny ze swojej nieruchomości. Pomagamy także w uzyskaniu najlepszego finansowania, aby mieszkanie samo spłacało kredyt, a pozostały dochód budował wolność finansową właściciela.

ROI

Roczny zwrot ok. 10% bez zarządzania lub 8% z naszym zarządzaniem
Kwota inwestycji
Czas inwestycji
ROI

Wspólne inwestowanie

Możesz zostać naszym inwestorem pasywnym i razem z nami współtworzyć kolejne inwestycje. Posiadamy kilka modeli współpracy m.in. w  którym inwestor kupuję na siebie nieruchomość, my przeprowadzamy cały proces inwestycji, a na końcu dzielimy się proporcjonalnie zyskiem. Drugim modelem jest pożyczka zabezpieczona wekslem dla naszej spółki. W tym modelu możesz zainwestować znacznie mniejszą kwotę i liczyć na równie duży zwrot.

W celu szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

ROI

Roczny zwrot ok. 15-30% zależnie od formy finansowania
Kwota inwestycji
Czas inwestycji
ROI